Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampa lyser ej. Krögers väg mellan 15 och 17

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:50, torsdag 13 januari 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 5 minuter senare

Gatlampan har blinkat länge och nu lyser den inte längre. Mellan hus 15 och 17 på krögers väg broby.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Tack för din anmälan .Åtgärdas om cirka två veckor.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 11:11, fredag 14 januari 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?