Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampa som inte lyser

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:38, måndag 3 januari 2022

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Lampan på vägen utanför Laxgatan 55 har varit svart under en längre tid.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:14, onsdag 5 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.