Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlampa Lundagårdsgatan vid lekparken

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 12:31, fre 26 november 2021

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Gatlampan lyser inte

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 09:49, tis 30 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?