Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter och nedskräpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 09:11, onsdag 24 november 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Vid Bockhornsgatans 2-4 åvplats så är det klotter på elhuset.

Jag blev också lovad att när jag röjt bakom elhuset(nedskräpat och allmänt risigt) så skulle Park&natur hämta avfallet. Detta har inte skett. Det gäller två högar med ris och skräp som ligger väl synligt bakom huset. Vore tacksam om löftet kan uppfyllas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?