Tillbaka till samtliga rapporter

Behöver göra något åt denna väg

Rapporterat av Android i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 12:37, tis 9 november 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Hej kan ni komma o göra något åt detta brunnen är en bra bit ovan för vattnet skulle behövas göra något åt detta

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tolkar vi bilderna rätt så ligger den gångbanan på FABO:s mark. Vänligen kontakta FABO.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 14:08, tis 23 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?