Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampa ur funktion

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Å.Berg, 20:36, fre 5 november 2021

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Otroligt mörkt vid grinden/vid gatan/ vändplan vid lilla Dammvägen nära Mariedalsskolan+ skumt ljus i övriga lampor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Tack för er anmälan. Vi har varit på plats och lampan ni menar tillhör bostadsbolaget, vänligen kontakta dessa för åtgärd. Kommunens belysning längs gångvägen fungerar som den skall.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:19, mån 15 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?