Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning ishockeyplan

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kajsa Andersson, 16:13, ons 3 november 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Trasig belysning på ishockeyplan i Mölnbacka. Då det inte finns övrig belysning mer än väglampor blir det mycket mörkt, speciellt för dem som vill använda gymmet. Då vi snart ska ha arbetsdag på hockeyplanen skulle vi uppskatta om detta kan lagas så snart som möjligt.

Vänliga hälsningar Kajsa Andersson

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 13:34, fre 5 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?