Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 12:20, onsdag 27 oktober 2021

Skickades till Stenungsund, 4 minuter senare

Gatulyktor trasiga och riktigt mörkt nu i höstrusket. Farligt i korsningar och ut mot tågstations parkeringen som också är kolsvart och trasig belysning där med.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?