Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 12:03, tors 21 oktober 2021

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

1 lampa varit trasig länge. Precis vid "bommarna" där gång och cykelvägen korsar Poppelvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Reparationsperioden varierar beroende på den aktuella belysningsstolpen.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:37, tors 21 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.