Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Björn Meijer, 16:11, måndag 18 oktober 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Lampan har varit trasig i över ett halvår nu. Den behövs då trafiken korsar gården, är väldigt mörkt på platsen i övrigt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 07:13, fredag 22 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?