Tillbaka till samtliga rapporter

Bil parkering.??

Anonym rapport i kategori Parkering, 10:10, fredag 15 oktober 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Bil står fortfarande parkerad i backe tidiga morgnar och kvällar. När skiftarbetare skall hem eller börja så är det nära olyckor,

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej P-vakt har varit på plats. Bedömningen är att det inte är en trafikfarlig parkering.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun 13:24, fredag 15 oktober 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:16, fredag 12 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?