Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampa sönder

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kundtjänst, 11:35, måndag 11 oktober 2021

Skickades till Klippans kommun, 4 minuter senare

Gatlampa i svängen upp till Bjärhus som ej fungerat sedan i våras

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:56, måndag 8 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?