Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter på skolan

Rapporterat av iOS i kategorin Klotter, anonymt 12:10, söndag 10 oktober 2021

Skickades till Stenungsund, 4 minuter senare

Klotter på skolan troligen riktat mot polis efter helgens stökigheter på skolområdet Galler och staket välta samt mycket skräp och petflaskor i området.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?