Tillbaka till samtliga rapporter

Parkerad bil står där när som helst hela dygnet,många incidenter nära bli på körda av mötande trafik både cyklande och gående,

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 14:18, fre 1 oktober 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Arbetare från och till jobbet på de olika skiften är nära dagligen att krocka med mötande som kommer andra sidan backen, ibland möts även bussar till montesorri och även lastbilar som kör fel infart till Färe industricenter.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Kommunens p-vakter kommer att kontrollera platsen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:28, fre 1 oktober 2021

  • Fortfarande står det bil på backen nätter och tidiga morgnar. Som tvingar ut cyklister och andra bilar i mötande vägbana,

    Postat anonymt 06:05, fre 15 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.