Tillbaka till samtliga rapporter

Ett blillas med sopor i skogen

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 13:08, tisdag 28 september 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Upptäckte detta igår. Ärendet brådskar så inte djur börjar dra omkring innehållet i säckar. Blockerar gångvägarna då det ligger mitt i korsningen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande ingen som helst åtgärd måndag den 4/10.

    Postat anonymt 16:08, måndag 4 oktober 2021

  • Idag 6/10 har stadens folk rensat upp allt. Blev två lass.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:29, onsdag 6 oktober 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 12:29, onsdag 6 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?