Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlampa vid Södra Ås 1:5

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:38, mån 27 september 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Trasig gatlampa vid Södra Ås 1:5

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:08, tis 5 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.