Tillbaka till samtliga rapporter

Har 2 hål i asfalten på ca 1 kvadratmeter per styck utanför min postlåda.

Rapporterat i kategori Gator, skyltar och parkering av Ulf Hansen, 13:28, fredag 17 september 2021

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Dessa hål har varit här i minst ett år. Blir lite större efterhand och ser ju allmänt bedrövligt ut.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?