Tillbaka till samtliga rapporter

Slängd plast

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 09:21, torsdag 16 september 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Rester efter skalning av kablar och annat skräp ligger slängt i skogen några meter in från vägen vid ett populärt promenadstråk.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?