Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:29, måndag 13 september 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Lampa i sönder

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Som förra gången tar det lång tid att byta lampa i gatubelysningen. Jag kan förstå att kommun vill ha så många som möjligt att byta samtidigt eftersom det läggs ut på en firma. Men vi betalar skatt i Hylta med och vi vill ha det fixat, .........inte i december.

    Postat anonymt 22:32, onsdag 27 oktober 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Lampan lagades dagen efter förra gången ni frågade

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 22:54, onsdag 24 november 2021

  • Lampan lagades dagen efter förra gången ni frågade

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 23:03, onsdag 24 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?