Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:48, tisdag 7 september 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Gatubelysning trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 12:10, fredag 10 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?