Tillbaka till samtliga rapporter

Stora gropar efter Gammelgårdsvägen i Hofors

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 09:12, mån 6 september 2021

Skickades till Hofors kommun, 3 minuter senare

Stora gropar efter Gammelgårdsvägen i Hofors, vid Hubobanan till vänster.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för rapporten. Groparna är nu åtgärdade. MVH Hoforshus AB.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:42, tis 19 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.