Tillbaka till samtliga rapporter

Refug

Rapporterat i kategori Gator, skyltar och parkering av Agneta Rosengren, 08:19, torsdag 2 september 2021

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Refugen vid Vedbyvägen - Bladgatan har varit trasig länge

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?