Tillbaka till samtliga rapporter

All gatubelysning är släkt

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Jeanette Nimåker, 20:08, tisdag 31 augusti 2021

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Det är mörkt genom hela byn sedan helgen som gick

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Reparationsperioden varierar beroende på den aktuella belysningsstolpen. Vi meddelar när belysningen åter är i bruk.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 06:33, onsdag 1 september 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Jeanette Nimåker 20:38, tisdag 28 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?