Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i gata

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 16:26, måndag 16 augusti 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Lång reva i asfalten mitt i gatan, med ett hål som är farligt för cyklister och trafikanter

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:58, torsdag 26 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.