Tillbaka till samtliga rapporter

Stort träd hänger över vägen.

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 13:03, ons 4 augusti 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Stort träd hänger över vägen. Risk att det trillar Kanalgatan efter Skogsbrynet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 15:56, ons 1 september 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.