Tillbaka till samtliga rapporter

Stort träd hänger över vägen.

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 13:03, onsdag 4 augusti 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Stort träd hänger över vägen. Risk att det trillar Kanalgatan efter Skogsbrynet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 15:56, onsdag 1 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?