Tillbaka till samtliga rapporter

Spann med tegel o trä

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 10:16, tis 3 augusti 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Spann med sopor, legat en liten bit utanför återvinningen över en vecka

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Positivt

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:38, tis 31 augusti 2021

  • Spannen borttagen

    Postat anonymt 06:56, fre 15 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.