Tillbaka till samtliga rapporter

Spann med tegel o trä

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 10:16, tisdag 3 augusti 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare

Spann med sopor, legat en liten bit utanför återvinningen över en vecka

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Positivt

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:38, tisdag 31 augusti 2021

  • Spannen borttagen

    Postat av Glenn Nilsson 06:56, fredag 15 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?