Tillbaka till samtliga rapporter

2 st gatubelysningar trasiga

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 08:46, tis 20 juli 2021

Skickades till Hofors kommun, 3 minuter senare

2 st gatubelysningar trasiga, har varit det i minst 8 månader

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Bytt trasig säkring.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:57, mån 25 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.