Tillbaka till samtliga rapporter

Förstörd väg

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 15:17, fredag 16 juli 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Hej vägen bakom mitt hus blev väldigt dåligt efter all regn. Det är farligt läge tycker jag

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kollar på det.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:07, måndag 19 juli 2021

  • Klart.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:43, måndag 19 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.