Tillbaka till samtliga rapporter

Hundlatrin nedriven.skräp på hela gångbanan.

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 08:50, tisdag 13 juli 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Har varit så ett tag trasig hundlatrin...

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 21:13, tisdag 10 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.