Tillbaka till samtliga rapporter

Längs staket vid bangolf strax innan lekstugan så finns det ett jordgetingbo

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 12:12, torsdag 8 juli 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Hål där det kommer getingar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi informerar verksamheten om detta för åtgärd

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:37, måndag 19 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.