Tillbaka till samtliga rapporter

Service luckan bort skruvad på stolpe, elen åtkomlig. 2st.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:03, fredag 2 juli 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

"st belysnings stolpar där service luckan är borttagen så att elen blivit blottad. åtkomlig för allmänheten.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Tack för din anmälan. Kommer att åtgärdas inom kort.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:02, fredag 2 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.