Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock skarp kant, hög kant

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 13:11, ons 30 juni 2021

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Har varit så här under lång tid. Cyklar man på denna kant så kan det gå väldigt illa.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Vi kommer behandla ert ärende och återkommer.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:44, tis 6 juli 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:54, ons 28 juli 2021

  • Hej,

    Det finns för dagen ingen planerad åtgärd, dock har vi brunnen i åtanke till framtida underhåll.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Postat anonymt 14:30, mån 13 september 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.