Tillbaka till samtliga rapporter

Saltning av grusparkering

Anonym rapport i kategori Parkering, 13:11, fredag 11 juni 2021

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Mycket torrt på grusparkeringen. Ryker och dammar oerhört. Behöver saltas omgående. Även Sextantvägen. Mycket folk på helgerna på badstranden. Parkeringen alltid full då. Har varit torrt i 2 veckor nu.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Vi kommer behandla ert ärende och återkommer.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:48, måndag 14 juni 2021

  • Hej,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:16, torsdag 17 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.