Tillbaka till samtliga rapporter

Fixa till vägen

Rapporterat av Android i kategorin Gator, skyltar och parkering, anonymt 20:58, torsdag 3 juni 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Kanske kommunen kan fixa till så man slipper köra uppe i vägkanten. Hyvla av vägbanan lite ?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?