Tillbaka till samtliga rapporter

Bom trasig igen

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 10:19, lördag 29 maj 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Cykelbomen trasig igen. Ser ut som att någon har skruvat bort muttrarna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:48, onsdag 30 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.