Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 07:59, onsdag 26 maj 2021

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Någon säck är borta, men ni måste gå en bit ner längst ån, som ni ser så finns det mkt kvar. Det flyter en säck till innan detta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?