Tillbaka till samtliga rapporter

Igensatta brunnar

Rapporterat av iOS i kategorin Igensatt brunn, anonymt 20:35, tisdag 25 maj 2021

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Stor vattensamling där Färgaregatan möter Ängelholmsgatan. Det finns två brunnar med endast ett par tre meter emellan som verkar vara igensatta, men inget synligt skräp.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 00:04, torsdag 24 juni 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.