Tillbaka till samtliga rapporter

Högt gräs på kommunens mark.

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 17:40, tisdag 25 maj 2021

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Det är högt gräs på kommunens mark nedanför Södra Ravingatan 2 i anslutning till ravinen och det skulle behöva klippas. Klippning har skett på kommunens mark i närheten av detta område men inte här.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Gräset har klippts av privatperson.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:18, torsdag 27 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.