Tillbaka till samtliga rapporter

Bom trasig

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 17:23, torsdag 20 maj 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Cykelbom trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Noterat....lagas asap

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:34, fredag 28 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.