Tillbaka till samtliga rapporter

Mot Bruksvägen, gräsmattan utanför vår häck är det stora jordklumpar och stenar som plogen gjort under vintern.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Petra Nord, 12:29, måndag 10 maj 2021

Skickades till Hofors kommun, mindre än en minut senare

Detta har varit sedan vintern, vi vill få det åtgärdat så vi kan klippa gräsmattan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hade samma problem förra året, då kom de ett par dagar efter och fixade till det på ett jättebra sätt. Har försökt nå personen vid flera tillfällen som ansvarar men har inte fått tag på honom.

    Postat av Petra Nord 19:30, måndag 7 juni 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?