Tillbaka till samtliga rapporter

Glas på cykelvägen

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 09:58, lördag 8 maj 2021

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Glas på cykelvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:14, måndag 10 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.