Tillbaka till samtliga rapporter

Skrapa o salta

Anonym rapport i kategori Parkering, 11:43, torsdag 22 april 2021

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Potthål och ryker

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej ,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:43, torsdag 22 april 2021

  • Hej ytan är idag 210422 pålagd med ny grus och jämn Mvh kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:52, torsdag 22 april 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.