Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning och klotter

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning av Lovisa Hellström, 17:20, onsdag 7 april 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

En stor madrass, annat skräp och klotter på masthuggsberget

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?