Tillbaka till samtliga rapporter

Flaska i marken

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 18:58, onsdag 31 mars 2021

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Någon har tryckt ner en flaska i marken i parken. Vet inte om det är en hel flaska. Jag fick inte upp den. Ville inte gräva med fingrarna, så kletigt. Försökte "frigöra" med en pinne, och med foten, marken är väldigt mjuk men den sögs liksom fast. Förr eller senare kommer det resultera i glaskross. Gissningsvis.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fick ingen kommunikation men såg någon dag efter att det blivit löst. Duger.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 22:43, onsdag 28 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?