Tillbaka till samtliga rapporter

Hakkors på pumphus

Rapporterat av Android i kategorin Skadegörelse, anonymt 09:18, söndag 21 mars 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Hakkors på pumphus var rapporterat för 2 veckor sedan, men inget har hänt än.

Det är ju inte bara "vanligt" lite klotter som ser fult ut utan symbolen för det värsta mänskligheten gjort i modern tid. Att Forshaga kommun inte tar bort det så fort som möjligt sänder ju inga bra signaler.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:02, tisdag 6 april 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.