Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatulampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 14:26, tisdag 23 februari 2021

Skickades till Kil, 4 minuter senare

Gatulampan vid gångvägen/återvinningen vid mon verkar ha ramlat ner delvis. Se bild.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, lampan är felanmäld. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:24, onsdag 24 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?