Tillbaka till samtliga rapporter

"Grop i marken"

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 15:58, tis 8 september 2015

Skickades till Stockholm, 2 minuter senare

Vid A brunnen på bilvägen precis efter busshållsplatsen så är det uppskattningsvis en grop i marken på Ca 10-15 cm.

Bilar tar otroligt mycket stryk i 50 km/h på den sträckan och det ör väldigt svårt att se hålet som är lika stor som en A brunnslock.

Jag vet att någon har varit där och byggt om tidigare.

Hoppas ni fixar hålet

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.