Tillbaka till samtliga rapporter

Glassplitter

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 20:00, söndag 24 januari 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Det ligger krossat glas på trottoaren invid övergångsstället vid korsningen Karlstadsgatan/Långgatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kontrollerar och åtgärdar!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:26, onsdag 27 januari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.